Start Soborzyce - Polonia Unia Widzów (22.02.14)

Aktualności

Mecz - Stradom Częstochowa 3-1 Start Soborzyce

• autor: seph87, 2012-08-17 10:07

W swoim pierwszym meczu w nowym sezonie nasza drużyna musiała uznac wyższośc rywali, przegrywając ze Stradomiem 1-3. Z przebiegu meczu najsprawiedliwszy byłby remis, jednak to gospodarze popisali się lepszą skutecznością, dzięki czemu mogli cieszyc się po meczu z 3 punktów.

Na początku spotkania to Start uzyskał przewagę. Nasi zawodnicy częściej gościli pod bramką rywali, oraz mieli 3 świetne okazje do zdobycia gola. Niestety bramkarz Stradomia był tego dnia świetnie dysponowany, kilkukrotnie ratując swój zespół przed stratą bramki. Co nie udało się nam, udało się gospodarzom. W 21 minucie po złym wybiciu piłki przez Kubę Wodzisławskiego ta trafiła na 18 metr gdzie jeden z rywali technicznym strzałem pokonał Bartka Kwiecińskiego.

W drugiej części meczu to rywale szybciej doszli do głosu. Od pierwszych minut postanowili zaatakować, co dość szybko przyniosło planowany efekt. W ciągu 10 minut rywale strzelili 2 bramki, co przesądziło o wyniku meczu. Start nie mając nic do stracenia zaatakował odważniej, jednak wystarczyło to jedynie na bramkę honorową, w końcówce meczu. Po faulu na Tomku Piekaczu rzut karny pewnie egzekwował Hubert Wodzisławski.

KS Stradom Częstochowa 3-1 Start Soborzyce

Mateusz Dziewoński 1-0

Adrian Kudryś 2-0

Mateusz Dziewoński 3-0

3-1 Hubert Wodzisławski

Skład KS Stradom: 23.Michał Szota, 16.Mateusz Dziewoński (75` 13.Dominik Wysocki), 17.Dawid Gierczak, 15.Mateusz Kopyt (46` 11.Bartłomiej Żak), 2.Krystian Kotarski, 19.Mateusz Krawczyk, 10.Adrian Kudryś, 7.Michał Oleśkiewicz (58` 14.Piotr Chudzicki), 21.Kamil Prukop (46` 18.Rafał Czerwiński II), 4.Adrian Sękowski, 22.Łukasz Tomczyk

Skład Startu Soborzyce: 31.Bartosz Kwieciński, 15.Tomasz Piekacz, 5.Michał Lara, 25.Michał Mirecki, 22.Michał Grabowski, 6.Jakub Ledziński (75` 10.Grzegorz Lara), 17.Patryk Zygoń (55` 11.Konrad Balsam), 7.Kamil Sosnowski, 9.Mateusz Idziak, 28.Jakub Wodzisławski (55` 16.Jakub Zygoń), 12.Hubert Wodzisławski